Zespół muzyczny

EX-clusive

Oferta


Błogosławieństwo:

Zespół zgodnie z życzeniem klienta dojeżdza do domu Panny Młodej by swoją muzyką uświetnić czas przed ceremonią zaślublin. Na wstępie przygrywa zgromadzonym gościom przed domem Panny Młodej, podczas przyjazdu Pana Młodego zespół odgrywa marsz,a nastepnie przy błogosławieństwie przez rodziców gramu utwór :Serdeczna Matko"


Pierwszy taniec:

Zespół przygotowuje aranżację muzyczną zgodnie z życzeniem Młodej Pary. W przypadku kiedy Nowożeńcy mają przygotowaną choreografię pod konkretny utwór muzyczny istnieje możliwość odtwarzenia orginalnej wersji utworu. Mamy również możliwość zrobienia specjalnego remixu utworu zgodnie z zyczeniem Młodych.


Prowadzenie wesela:

Zespół weselny EX-clusive prowadzi imprezę kompleksowo. Każde wesele jest przygotowywane indywidualnie zgodnie z wymaganiami i sugestiami Młodej Pary. Zespół zostawia wolną rękę w wyborze repertuaru, pierwszego tańca lub zabaw oczepinowych


Bloki muzyczne:

Bloki muzyczne są dopasowywane do częstotliwości podawanych posiłków tak aby przerwy wypadały dokładnie podczas posiłków. Jeśli tak synchronizacja nie jest możliwa z różnych względów zespół organizuje przerwę 15 min co 45-60 min. Podczas przerw odtwarzana jest muzyka z CD.


Zabawy weselne:

Ten rodzaj rozrywki jest zależny od Państwa Młodych bądż też jeżeli uważają to za słuszne dobierzemy zabawy aby były adekwatne do całości imprezy.


Mamy też w ofercie zabawę karaoke!!!!